Descrição da vaga

Requisitos

  • Sem Experiência
  • Sem estudos
  • Pretensão salarial
  • Rio de Janeiro

Descrição

Obecnie poszukujemy Monterów ogrzewania podłogowego do pracy na wschodzie Niemiec, którzy:

- mają doświadczenie w zawodzie
- znają przynajmniej podstawy języka niemieckiego
- świetnie, jeśli posiadają prawo jazdy lub samochód

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie
- niemiecką umowę o pracę
- niemieckie ubezpieczenie
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wykształcenia, ale stawki dla fachowców rozpoczynają się od 11,33 brutto/h € + dieta 96,00 € netto za każdy tydzień roboczy
- mieszkanie zapewnione przez firmę, darmowe od poniedziałku do piątku

  • iso 9001