Descrição da vaga

Requisitos

  • Sem Experiência
  • Sem estudos
  • Pretensão salarial
  • Rio de Janeiro

Descrição

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Németországi idősotthonok számára ALAP TÁRSALGÁSI SZINTŰ NÉMET NYELVTUDÁSSAL rendelkező tapasztalt idősgondozókat/ápolókat keresünk hosszú távra .

Feladatok:
- Az idősgondozáshoz, betegápoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása
- A higiéniai előírások, elvárások betartása Egyéb béren kívüli juttatások

Amit biztosítunk az Ön számára:
- Az Ön elkötelezettségét egy átlag feletti jövedelemmel honoráljuk, kb. nettó 1500-1750€
- Ingyenes szállás a munkahelye közvetlen közelében
- Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
- Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
- 25 % túlóra pótlék
- 50% vasárnapi pótlék
- 100 % ünnepnapokon
- Szabadságpénz, karácsonyi bónusz
- Munkaruhát biztosítunk
- Lehetőség heti előlegfizetésre
- Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy
- A közvetítés INGYENES Információk a kiválasztási folyamatról

Ha az állásajánlattal kapcsolatban bármilyen kérdésük van, azt feltehetik a következő email címen: munka@dremo.com vagy látogassák meg oldalunkat: www.dremo.com/hu
Kapcsolattartó: Bocsi Bettina; Elérhető: +493518977532; +3662815008 H-P: 8-16 óráig
Jelentkezéseket fényképes, NÉMET nyelvű szakmai önéletrajzzal várjuk. A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2019.12.23. (még 14 nap van hátra) Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

Németországi idősek otthona (Németország egész területén)

  • facebook
  • twitter