Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • Schlüchtern

Description

Szanowni Państwo, Drodzy Kandydaci!

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę pracy na stanowisku Cieśla/Stolarz Budowlany przy budowie gotowych domów.

Zakres obowiązków:

• Praca na hali, budowa domów z elementów drewnianych.
• wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie
• Obróbka wedlug miary
• Obsługa maszyn: piła tarczowa, frez, itd.

Wymagania:

• wykształcenie ogolnobudowlane
• działania ukierunkowane na potrzeby klienta
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny (weryfikacja nastąpi podczas rozmowy telefonicznej)
• doświadczenie zawodowe (potrafisz zagwarantować jakość swoich usług)
Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowa o prace na stałe wraz z pełnym pakietem świadczeń socjalnych w Niemczech (kasa chorych, ubezpieczenie emerytalne)
• Premia na święta Bożego Narodzenia
• Dodatek urlopowy
• Urlop min. 24 dni
• Płatne nadgodziny
• Dodatki Niedziela +50 %, Święta +100 %, Nadgodziny +25 %, Nocka +25 %

  • excel