Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • BONN DE

Description

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą PASJĄ.

Dla naszego Klienta, renomowanej pralni przemysłowej zlokalizowanej w Bonn, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

- sortowanie i składanie prania,
- załadunek i obsługa maszyn piorących,
- utrzymanie czystości i porządku na magazynie,
- przygotowywanie prania do prasowania.

Wymagania:

- chęć do pracy, sumienność, rzetelność,
- zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna,
- dyspozycyjność,
- własny samochód na dojazd.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez Polską agencję pracy tymczasowej,
- ubezpieczenie społeczne na terenie Polski (składki na ubezpieczenia społeczne odprowadzane do Polskiego ZUS - potwierdzony formularz A1),
- podatek od pierwszego dnia odprowadzany do Niemieckiego Urzędu Skarbowego,
- stawka podstawowa 9,96 - 11,95 euro brutto/h,
- możliwość nadgodzin oraz pracy w soboty,
- wynagrodzenie od ok. 1300 do ok. 1600 euro netto miesięcznie,
- nieodpłatne zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem (własne mieszkanie do dyspozycji),
- pomoc koordynatora polskojęzycznego,
- pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem do Niemiec.

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.PRACA I ZAKWATEROWANIE DLA PARY JUŻ OD 9 GRUDNIA!

Zadzwoń:

+48 515 909 950

+48 572 505 720

+48 571 322 118

+48 571 322 116

  • crm