Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • Warsaw

Description

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Aktuariusz ds. Wyceny Produktów

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

- Udział w projektach tworzenia i zmian produktów ubezpieczeniowych, z odpowiedzialnością za proces wyceny produktu
- Udział w procesie analizowania portfela produktów pod kątem identyfikacji ryzyka
- Udział w tworzeniu polityki oceny ryzyka i reasekuracji
- Rekomendowanie zmian na podstawie wykonywanych analiz dotyczących istniejącego portfela umów
- Analizowanie produktów konkurencyjnych

Dla nas ważne są:

- Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w aktuariacie (ew. pokrewne)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Znajomość Excela oraz VBA
- Atutem będzie znajomość SQL
- Licencja aktuarialna bądź chęć jej zdobycia
- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
- Skrupulatność oraz samodzielność
- Otwartość na różnorodność

W Avivie zapewniamy:

- Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
- Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
- Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
- Zniżki na ubezpieczenia
- Program akcji pracowniczych
- Dyżury lekarza w biurze
- Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
- Możliwość pracy zdalnej
- Dostęp do platfom e-learningowych
- Brak oficjalnego dress code’u
- Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
- Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

About the company

We help our 33 million customers to save for the future and manage the risks of everyday life. To give these customers the best possible products and service we know we must make Aviva the most attractive choice for talented, entrepreneurial people with diverse backgrounds and an evolving range of expertise and insight.

So, we’re passionate about helping our 29,600 people to do the best work of their lives, to enable them to make a positive difference to the lives of our customers.

Companies in this sector