Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • Szczecin

Description

GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych kandydatów na stanowisko:

MONTER ELEWACJI – FRANCJADLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ? •Stawka godzinowa 11,30 euro brutto /h •możliwość pracy w nadgodzinach – płatne według francuskiego prawa •Pracujesz ok. 48 h w tygodniu, •Gwarantujemy UMOWĘ O PRACĘ ze składkami ZUS od średniej krajowej, •Darmowe zakwaterowanie na terenie Francji •Otrzymujesz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),

ZADANIA: •Montaż i klejenie styropianu,•Wklejanie siatki•Kładzenie tynku,•Docieplenia budynków,•Malowanie elewacji•Montaż narożników,

WYMAGANIA: •Udokumentowane doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany •Umiejętność montażu elewacji zewnętrznych •Mile widziane ekipy budowlane

Zadzwoń po szczegóły:+48 502305151

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje cv

About the company

NeuvooBulkPL

Related jobs