Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • Dar es Salaam

Description

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkavégzés helye: folyami hajó

Munkakezdés: 2019. március

Jelenleg egy partnerünknek keresünk a 2019 - es szezonra folyami hajóra fodrászt és szobalányt egy személyben

Az Ön feladata:

- Hajó fodrászszalonjának vezetése, férfi és női vendégek hajának elkészítése, vágása
- Hajápolási termékek eladása
- Szalon tisztán tartása HACCP előírások betartásával
- Szobalány feladatok ellátása: minibár feltöltése, ágynemű cseréje, kabinok takarítása Amit Öntől várunk:

- Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Munkaidő: beosztás alapján
- Érvényes útlevél Amit nyújtunk:

- Szezon szerződés (külföldi biztosítás, bejelentés)
- Fizetés: nettó 881 euró / hó+ borravaló (kb. 300 - 400 euró / hó) + ingyenes szállás és ellátás a hajón
- Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
- Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező) Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak?Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvűszakmai önéletrajzávalhonlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

  • accountant
  • erp
  • excel
  • marketing
  • ms project