Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • Wrocław

Description

JAVA DEVELOPER

Wrocław, Polska

Międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze pilnie poszukuje doświadczonego specjalisty, który chętnie podejmie się wyzwania na stanowisku: Java Developer. Firma gwarantuje udział w ciekawych i rozwijających projektach a także świetną atmosferę w pracy w międzynarodowym zespole. Kandydaci z chęcią rozwijania się w technologii AEM są zapraszani do aplikowania!

Opis stanowiska:

Jako programista JAVA(AEM) będziesz uczestniczyć we wszystkich aspektach cyklu rozwoju oprogramowania, które obejmują szacowanie, projektowanie techniczne, dokumentację, testowanie, wdrażanie i wsparcie aplikacji opracowanej dla naszych klientów. Będziesz ściśle współpracować z Architektami Rozwiązań i Programistami w zakresie interpretacji i tłumaczenia modeli szkieletowych i projektów kreatywnych na wymagania funkcjonalne, a następnie przekładać te informacje na projekt techniczny.

Obowiązki:

* Opracowywanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań internetowych i mobilnych AEM
* Ścisła współpraca z klientami, architektami, głównymi programistami, administratorami systemów, kierownikami projektów, analitykami biznesowymi i użytkownikami końcowymi w celu zbudowania nowoczesnej platformy cyfrowej przy użyciu pakietu Digital Marketing Product Suite firmy Adobe
* Opracowywanie szablonów i komponentów AEM

Umiejętności:

* Doświadczenie i znajomość: Java / J2EE (Spring, Hibernate), Junit a także innych środowisk testowych w AEM
* Doświadczenie w pakiecie Java Content Repository (API), Sling i Apache Felix OSGi, DAM, Workflows
* Znajomosc MSM (Multi Site Manager)
* Doświadczenie w budowaniu bloków i migracji danych w AEM
* Doświadczenie w komunikowaniu się z różnymi serwerami wewnętrznymi, bazami danych z AEM
* Doświadczenie w pracy w środowisku programistycznym Agile
* Mile widziana znajomość HTML, CSS, Angular i JavaScript
* Komunikatywny język angielski

Co oferujemy?

* Możliwość rozwoju w najnowszych technologiach
* Praca z doświadczonym zespołem w międzynarodowym środowisku
* Umowa o pracę
* Pakiet benefitów zawierający indywidualny budżet na szkolenia

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała, wyślij swoje CV już teraz na m.skrzypek@pearsonfrank.com lub zadzwoń +48 22 104 0823.

  • css
  • html
  • j2ee
  • java
  • spring

About the company

Pearson Frank are global leaders in Java, web, mobile, and PHP recruitment. Since 2016, we’ve worked with over 1,600 organizations in 57 countries to meet their staffing needs. Our 70+ consultants work in offices across the UK, Europe, and Asia-Pacific to give you access to the best talent available.