Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • Oosterhout

Description

Over de functie

Start People poszukuje pracowników do produkcji plastikowych pojemników/kanistrów w miejscowości Oosterhout w firmie Mauser.
Praca wykonywana jest na różnych działach.
Docelowo praca odbywa się w tzw. systemie pięciozmianowym (2 dni zmiana poranna, 2 dni zmiana popołudniowa, 2 dni zmiana nocna, 4 dni wolne)
Na tym stanowisku niezmiernie ważna jest dokładność i skrupulatność. Praca nie jest skomplikowana, natomiast musi być wykonana w 100% bezbłędnie.

Functie eisen

Wymagania:

- dokładność
- znajomość j. angielskiego bądź holenderskiego
- chęć do pracy w systemie pięciozmianowym
- zakwaterowanie w okolicach Oosterhout (max. 30km)
- własny transport do pracy
- dyspozycyjność na 3 zmiany oraz w każdy dzień tygodnia Over het bedrijf

Mauser Benelux BV nalezy do grupy Mauser i jest jednym z najwiekszych europejskich producentow pojemnikow z tworzyw sztucznych. Mauser produkuje pojemniki, puszki, kanistry, kontenery zgodnie z procesem wytlaczania. Beczki te sa uzywane w przemysle chemicznym oraz gastronomicznym, a takze w branzy szpitalnej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez formularz rejestracyjny: https://startpeople.nl/solliciteren/inschrijven/start-people-international-recruitment-(o2606246)
W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu 077 320 49 07.

Wat we bieden

Oferujemy:

- miłą atmosferę w pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie €17,11 (13, 37 brutto/h +dodatek zmianowy 28% do każdej godziny)
- zwrot kosztów transportu
- terminowe wypłaty na konto #Oosterhout#fulltime#parttime#Breda

  • coaching