Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • Budapest

Description

Pénzügyi adminisztrátorHa a számok világában érzed jól magad, szeretsz riportokat készíteni, jól boldogulsz a számlázóprogramokkal és szívesen foglalkoznál egy cég belső pénzügyeivel, akkor jelentkezz a TMF Magyarország Kft.

Pénzügyi adminisztrátor

pozíciójára!

A TMF Group-ról

A TMF Magyarország Kft. a holland TMF Group részeként hazai és külföldi válallatok számára nyújt segítséget a helyi, nemzetközi illetve csoport szintű előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 120 irodánk működik 80 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 7000 főt. Magyarországon ügyfeleink igényei szerint elsősorban könyvelési, bérszámfejtési valamint társasági jogi és képviseleti szolgáltatásokat nyújtunk, globális szinten egyik vezető pozíciót betöltve a szektorban.

Milyen feladataid lesznek?

- Belső pénzügyi osztály szakmai támogatása
- Kimenő számlák kiállítása, esetleges számla korrekciók végrehajtása a rendszerben
- Számlákhoz tartozó kísérő dokumentumok előkészítése és ellenőrzése
- Folyamatos egyeztetés a csoportvezetőkkel, cégvezetőkkel; a folyamattal kapcsolatos kérdések megválaszolása
- Riportok készítése és azok átalakítása logikus, felhasználóbarát formátummá
- Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Milyen képességekkel és készségekkel kell rendelkezned?

- Minimum középfokú közgazdasági végzettséggel (közgazdasági érettségi, pénzügy-számviteli ügyintéző képzés)
- Szakmai tapasztalattal bármely pénzügyi területen
- Képességgel a belső rendszerek megértéséhez
- Angol nyelvtudással a belső rendszereink megértéséhez
- Erős Excel ismerettel, főként az alapvető függvények használatával
- Analitikus gondolkodásmóddal, precizitással és munkaszeretettel

Előnyt jelent:

- Dynamics AX (Axapta) vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete.
- ERP számlázási tapasztalat

Miért szeretünk a TMF-nél dolgozni?

Mert fókuszban a munkatársaink és a magas szolgáltatási minőség áll, ezáltal

- folyamatos szakmai fejlődést, továbbképzéseket biztosítunk,
- számos tréning, kurzus, webinárium áll a rendelkezésünkre különböző területeken,
- nagy tapasztalattal rendelkeznek munkatársaink, akik szívesen megosztják szakmai tudásukat,
- fiatal, lendületes és segítőkész csapatban
- tudjuk, és érezzük is, hogy fontosak vagyunk, mint munkatársak,
- mentorok segítik az újonnan érkező kollégákat a cég kultúrájának megismerésében,
- továbbá rendszeres csapatépítő rendezvények, ingyenes kávé, tea, gyümölcs bekészítéss,
- jól felszerelt, könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben dolgozunk a panorámás Duna Towerben.

Hogyan tudsz jelentkezzni erre a pozícióra?

Jelentkezésed véglegesítéséhez csak kattints az "Apply" gombra, s küldd el frissített önéletrajzodat a weboldalunkon keresztül! Ne hagyd ki ezt a szuper lehetőséget, építsd karriered multinacionális vállalati környezetben, ahol Te vagy a középpontban!

Kérdés esetén keress minket a jobhungary@tmf-group.com címen keresztül!

  • erp
  • excel