Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • śLąSKIE

Description

Twoje zadania:

- Tworzenie, rozwój i utrzymanie zadań na platformie do strumieniowego przetwarzania danych
- Praca z dużymi wolumenami danych o różnorodnej strukturze
- Integracja rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami Banku
- Praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Nasze oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe informatyczne lub kierunki pokrewne
- Doświadczenie w programowaniu w jednym z jezyków: Java, Scala
- Znajomość Apache Spark
- Znajomość narzędzi Maven, Gradle
- Umiejętność tworzenia zapytan w jezykach SQL i noSQL
- Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania oraz wzorców projektowych
- Umiejętność tworzenia rozwiązań, które są testowalne automatycznie

Mile widziane:

- Doświadczenie w budowie rozwiązań umożliwiających strumieniowe przetwarzanie danych (Spark Streaming)
- Znajomość Apache Cassandra
- Znajomość Apache Kafka
- Znajomość języków skryptowych: Python, PowerShell, Bash

Hives where you can find this job offer