Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • Koziegłowy

Description

Zakres obowiązków:- obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
- praca z asortymentem ( wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie przy stanowisku )
- realizowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych
- obsługa kasy fiskalnej Wymagania:- pozytywne nastawienie
- łatwość nawiązywania kontaktów
- posiadania aktualnych badań lub książeczkę sanepidu
- dobra organizacja pracy
- gotowość pracy na zmiany Oferujemy:- Tygodniowe bądź Miesięcznewynagrodzenie
- umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
- wynagrodzenie wypłacane terminowo
- atrakcyjną stawkę godzinową– 17,00 zł/h
- darmowe szkolenie
- elastyczny grafik
- pomoc koordynatorów
- zatrudnienie zdalne bez wychodzenia z domu

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu prześlij swoja aplikacje za pomocą portalu.

Jeśli masz pytania prosimy o kontakt pod numer 884-007-203 lub osobiście w agencji pracy FallWork na ul. Towarowej 35 (5 piętro) Poznań

Przesyłając swoje cv pamiętaj o dodaniu następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231.*oferta pracy tymczasowej

About the company

NeuvooBulkPL