Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • Warsaw

Description

Zespół specjalistów ds. „financial crime” zajmuje się doradztwem w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Pomagamy instytucjom obowiązanym zapewnić zgodność z wymogami prawnymi w zakresie KYC, AML i sankcji. Przeprowadzamy niezależne przeglądy funkcji KYC, AML i zarzadzania ryzykiem sankcyjnym w instytucjach obowiązanych oraz pomagamy w ich transformacji. Świadczymy także usługi poprawy stanu bieżącego (remediation) oraz prowadzimy postępowania wyjaśniające.
Możliwości, jakie na Ciebie czekają:
Będziesz mieć okazję pracować dla największych instytucji finansowych w Polsce i na świecie, poznając praktyki KYC, AML i zarządzania ryzykiem sankcyjnym w różnych jurysdykcjach i różnych typach instytucji obowiązanych. Zetkniesz się bezpośrednio z największymi i najciekawszymi przypadkami naruszenia norm KYC, AML oraz sankcji oraz będziesz pomagać klientom wyjść z kryzysowej sytuacji. Będziesz miał możliwość współpracy ze specjalistami EY z różnych krajów.
Twoje główne zadania:
Samodzielna realizacja zadań doradczych z zakresu KYC, AML i zarządzania ryzykiem sankcyjnym w roli eksperta, w tym: analiza i ocena stosowanych przez naszych klientów rozwiązań, projektowanie procesów i procedur, projektowanie wymagań dotyczących systemów informatycznych
Projektowanie i usprawnianie procesów analizy i oceny klientów i transakcji wysokiego ryzyka w ramach prowadzonych dla naszych klientów projektów remediacyjnych i postępowań wyjaśniających
Nadzorowanie realizacji procesów analizy i oceny klientów i transakcji wysokiego ryzyka
Bezpośrednia współpraca z klientami
Potrzebne umiejętności i doświadczenie:
Co najmniej 6 lat doświadczenia na stanowisku związanym z realizacją zadań z zakresu KYC, AML oraz / lub zarządzania ryzykiem sankcyjnym w instytucji finansowej (lub 3 lata na stanowisku kierowniczym)
Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu KYC, AML oraz / lub prawa sankcyjnego UE i USA
Doświadczenie w kierowaniu zespołami lub zarządzaniem projektami z zakresu KYC, AML lub zarządzania ryzykiem sankcyjnym
Wyższe wykształcenie
Bardzo dobra znajomości języka angielskiego i polskiego
Twoim dodatkowym atutem będzie:
Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
Gotowość do udziału w projektach zagranicznych
Doświadczenie we wdrażaniu i usprawnianiu procesów z zakresu KYC, AML lub zarządzania ryzykiem sankcyjnym
Przedsiębiorczość oraz proaktywne podejście do zadań
Posiadanie certyfikatów związanych z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy (CAMS) lub zarządzaniem projektami (PMP, PRINCE 2)
Kogo szukamy:
Poszukujemy kandydatów doświadczonych w obszarze KYC, AML oraz sankcji, którzy chcą dalej rozwijać te umiejętności, w ramach świadczonych przez nasz Zespół usług doradczych lub projektów remediacyjnych.
Oferujemy:
Pracę w naszym 40-osobowm Zespole, która łączy w sobie najlepsze cechy start-up’ów (innowacyjność, swoboda działania i brak anonimowości) i korporacji (komfortowe miejsce pracy, bezpieczeństwo finansowe, stabilność i benefity).
Bliski kontakt i pracę z klientem
Umowę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy
a także:
kwalifikacje oraz certyfikaty
indywidulną mapę szkoleń
elastyczny czas i miejsce pracy
dedykowanego Career Counselora
program EY Care & Wellness i owoce w biurze
biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.
O EY Polska
Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.
Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

About the company

A multinational professional services firm headquartered in London, United Kingdom. It is one of the "Big Four" audit firms and is the third largest professional services firm in the world by aggregated revenue in 2014.

Companies in this sector

Hives where you can find this job offer