Job description

Requirements

  • Entry level
  • No Education
  • Salary to negotiate
  • Powiat jaworski

Description

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją, wysoką jakością i doświadczeniem. Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako

Główne zadania:

- Obsługa oczyszczarek,

- Obsługa pras kalibrujących,

- Szlifowanie wyrobów,

- Obsługa defektoskopów,

- Pakowanie wyrobów.

Oczekiwania:

- Wykształcenie min. zawodowe,

- Znajomość rysunku technicznego,

- Zdolności manualne,

- Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

- Dbałość o szczegóły,

- Gotowość do pracy zmianowej – 3 zmiany.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie bez pośredników

- Możliwość podnoszenia i rozwoju kwalifikacji zawodowych,

- Niezbędne szkolenia wymagane do wykonywania powierzonych obowiązków,

- Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego - dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, wycieczki, bilety do kina, imprezy integracyjne,

- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

- Prywatną opiekę medyczną,

- Kartę Multisport.

About the company

NeuvooBulkPL