cafer can en dini sohbet, islami sohbet 11/1/2018 · 3 min de lectura · ~10

Dini sohbet

Sohbet İslam Online'a Hoşgeldiniz

Dini Sohbete com - Sohbet Odaları

Sohbet İslam Online'a hoş geldiniz, burada İslam hakkında sahip olduğunuz her soruyu cevaplamaktan mutluluk duyan bir Müslüman ekibimiz var.

mobil chat Amacımız gayri Müslümanlar veya yeni Müslümanlar tarafından sorulan her soruyu cevaplamaktır. Güzel dini, elimizden geldiğince çok kişiye tasvir etmek istiyoruz. Aynı zamanda, İslam'a geçmek isteyen insanlara yardım etmek için onlara yardım ederek yardım ediyoruz, onlara ücretsiz Kuran gönderiyorlar ve kitaplara da pratikte ilk adımları atmayı öğretiyorlar. Amacımız gayri Müslümanlar veya yeni Müslümanlar tarafından sorulan her soruyu cevaplamaktır. Güzel dini, elimizden geldiğince çok kişiye tasvir etmek istiyoruz. Aynı zamanda İslam'ı doğru bir şekilde uygulamak için ilk adımları atmayı öğreten, onlara şahadayı alıp onlara ücretsiz Kuran ve kitap göndererek yardımcı olarak İslam'a geçmek isteyen insanlara yardım ediyoruz.

Öyleyse deneyin, İslam, Kuran ve Peygamber Efendimiz (SAV) hakkında herhangi bir sorunuz varsa, biz cevaplamaktan çok mutluyuz. Chat Islam Online'da biz hizmetinizdeyiz!

Gerçeği araştırmak şüphe içinde yaşamaktan daha iyidir.

DiniSohbete.com'da bizimle şimdi sohbet edin!

"Müslüman" kelimesi, ırklarına, milliyetlerine veya etnik köklerine bakılmaksızın, Allah'ın iradesine itiraz eden kişi anlamına gelir. Müslüman olmanız, ön koşul gerektirmeyen basit ve kolay bir süreçtir. Kişi yalnızca gizlilik içinde değişebilir veya başkaları varlığında bunu yapabilir.

Herkes gerçek bir Müslüman olma arzusuna sahipse ve İslam'ın Tanrı'nın gerçek dini olduğuna olan inancına tam inancına sahipse, tek yapması gereken şey daha fazla gecikmeksizin iman ifadesi olan "Shahada" telaffuz etmektir . “Şehadet” Birinci ve İslam'ın beş şartından en önemlisidir.

Bu ifade veya "Shahada" telaffuzuyla samimi inanç ve inançla İslam'ın katına girilir.

İslam'ın kat kat tamamen Tanrı'nın Keyfi için girdikten sonra, herkesin önceki günahları bağışlanır ve bir dindarlık ve dürüstlük yeni bir hayat başlar. Peygamber, Hz. Peygamber'i İslam'ı kabul etmede bir şart koyan bir kişiye, Allah'ın günahlarını bağışlayacağını söyledi:

"İslam'ı kabul etmenin, onun önündeki tüm günahları yok ettiğini bilmiyor musun?" ( Saheeh Müslüman )

Merhamet dini olan İslam terörizme izin vermiyor. Allah Kuran'da şöyle dedi:

"Tanrı şefkat göstermekten ve sizi din konusunda savaşmayan ve sizi evlerinden çıkarmayan kişilerle adil bir şekilde uğraşmaktan yasaklamaz. Tanrı sadece bayileri sever " (Kuran-ı Kerim 60: 8)

islami sohbet Muhammed, merhamet ve Allah'ın nimetlerine kadın ve çocukları öldürmekten asker yasaklamak için kullanılan, onun üzerine olabilir [1] ve onları tavsiye ediyorum: “... Do ihanet, aşırı olmayın, öldürmeyin Yeni doğan bir çocuk “. [2] Ve o da dedi ki:‘onun koku kırk bir zaman dilimi için bulunursa da, Cenn