yasemin dogan solo con mis seguidores 21/1/2018 · 1 min de lectura · ~10

Sesli Sohbet Sitesi

Sesli Sohbet Sitesi

Online ortamda sesli sohbet etmek istediğiniz her an sistem üzerinden yapacağınız görüşmeler sayesinde daha fazla arkadaşa sahip olabilirsiniz. Güvenli platform sayesinde dilediğiniz her durumda daha fazla arkadaşa sahip olma imkanı elde edebilirsiniz. Sistem üzerinden online olarak görüşme yapmak isteyen kişiler öncelikle sisteme üye olabilirler. Bu sayede sesli site üzerinden yapacağınız görüşmelerle dilediğiniz her durumda daha fazla kişiyle tanışma imkanı elde edebilirsiniz.

Sesli Sohbet Sitesi

Günün her saati istediğiniz durumlarda bay veya bayan üyeler ile görüntülü chat yapma imkanı edebilirsiniz. Güvenli platform herhangi bir sorun yaşamadan yapacağınız sohbetler sayesinde karşınızdaki kişileri tanıma imkanı sağlamaktadır. Kamera özelliği sayesinde sistem üzerinden seçmiş olduğunuz kişilerle görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz.Sizlerinden böyle dostluk ve canli ortamlarda sohbet etmek ve canli paylasimlarda bulunmak isdiyorsaniz buyrun gelin sitemize ziyaret edin kaybedicek neyimiz var ki dostluk kazanmakdan baska...


SesliChat istanbulumuzu tanıtacağız. Yaklaşık 15 milyon nüfusu vardır toplam 39 tane ilçesi vardır. en kalabalık ilçesi Esenyurt'dur en sakin ise adalardır.

Seslirun olarak bugün sizlerle istanbulun ilçelerine özetce göz atalım.

SesliChat İstanbul esenyurt: Yaklaşık 795 bin nüfusu görünmektedir 2009 yılından önce büyükçekmece ilçesinin semtlerinden bir tanesiydi ilçe olmuştur . 

Sesli Chat İstanbul küçükçekmece:ise 766 bin küsür nüfusu vardır bunun 385 bini erkek 381 ise kadın'dır istanbulun batısında yer almaktadır.

Sesli Sohbet İstanbul bağcılar: İstanbulumuzun 751 bin küsür nüfusu vardır avrupa yakasında bulunmaktadır. geçtiğimiz dönemlerde doğu ve güneydoğudan ciddi göç almıştır.

Sesli Chat İstanbul ümraniye : ise yaklaşık 695 bin nüfusu vardır anadolu yakasında yer almaktadır  35 mahallesi vardır.

SesliSohbet İstanbul Pendik: İstanbulun anadolu yakasında yer almaktadır. marmara denizine sahili olan ilçemizdir. nüfusu ise 692 bin civarındadır.

Seslirun İstanbul bahçelievler: ise 598 bin küsür nüfusu vardır, avrupa yakasında bulunmaktadır. bakırköyden ayrılarak bir ilçemiz olmuştur.

Sesli Chat İstanbul üsküdar: istanbulumuzun anadolu yakasında yer almaktadır  nüfusu ise 535 bine yakındır.

Sesli Sohbet İstanbul sultangazi: ise avrupa yakasında yer almaktadır yaklaşık nüfusu 525 bin küsürdür .

Seslirun İstanbul gaziosmanpaşa: istabulumuzun  500 bine yakın nüfusu vardır 1963 de ilçe olmuştur.